۳ سال نبودم و هیچکس سراغم را نگرفت/سینما کلاً دست عده‌ای خاص افتاده است

شهره سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار سینماپارت در خصوص دلیل کمرنگ شدن خود در عرصه بازیگری گفت: من به مدت سه سال به طور کامل از بازیگری دور بودم و بعد از این سالها دوباره به عرصه بازیگری در سریال بازگشتم. البته این مدت به کارهای هنری دیگر مشغول بودم اما آن کارها دلیلی بر کم کاری من در بازیگری نبودند.

بازیگر سریال «پنچری» با گلایه از بی‌توجهی به بازیگران قدیمی افزود: من سه سال نبودم و هیچکس در این سالها نگفت که کجا هستی، چه می‌کنی و در کل هیچکس اصلاً حالم را نپرسید. این اتفاق به شدت ناامید کننده است که وقتی بازیگری کم کار می‌شود همه او را فراموش کرده و اصلاً جویای وضعیت وی نمی‌شوند.

/////////////////////////////////

وی درباره وضعیت کنونی سینما و غیبت طولانی مدت خود در این عرصه اظهار کرد: سینما هم که وضعش معلوم است چون فقط یک عده خاص در آن کار می کنند. من از وضعیت کنونی سینما به شدت گله دارم زیرا همه چیز بین بیست یا سی نفر تقسیم شده که این تعداد خودشان فیلم بازی می‌کنند و آخر سر خودشان به خودشان جایزه می دهند. این وضعیت یعنی انصحاری کردن سینما به قیمت بیکاری و کم کاری بسیاری از بازیگران خوب این عرصه منجر شده است.

بازیگر سریال «لحظه گرگ و میش» در همین راستا ادامه داد: من طی سالهای گذشته در سینما غیبت داشته‌ام البته اینطور نیست که پیشنهاد نبوده باشد اما واقعیت امر هیچکدام از پیشنهادات جالب نبوده است. پیشنهاد خوب برای من نقشی است که باعث تغییر و دگرگونی‌ام شود. نقشی که برای من چالش داشته باشد را دوست دارم اما الان اکثر نقش‌های حاشیه‌ای سینما پیشنهاد می شود به همین دلیل ترجیح می‌دهم تلویزیون کار کنم.

/////////////////////////////////

وی بازیگری را مهمترین دغدغه خود دانست و اظهار کرد: من از ابتدای ورودم به حرفه بازیگری اعتقاد داشتم نقش اگر خوب باشد، برایم مدیوم سینما، تئاتر و یا تلویزیون فرق خاصی نمی‌کند.من به عنوان بازیگر وقتی نقش درستی را بازی کنم آن نقش در هر عرصه و مدیومی حضور خوبی خواهد داشت اما با نقش‌های ضعیف به جایی نخواهم رسید.

سلطانی با اشاره به مهمترین عامل خود برای حضور در پروژه های سینمایی و یا تلویزیونی خاطرنشان کرد: مهمترین عامل برای انتخاب نقش برای من همواره فیلمنامه خوب و کارگردانی درست بوده است. طی چند سال اخیر پیشنهاد مناسبی برای بازی در سینما طی سالهای گذشته نداشتم اما قطعاً دلم می‌خواهد در سینما بازی کنم.

/ سینما پارت /

منبع : خبرگزاری مــیزان

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید