نگاهی به فیلم Wonder Woman 84

جنگ شروع فیلم های ابر قهرمانی برای زن ها را فیلم زن شگفت انگیز آغاز کرد و این یک ریسک بزرگی برای کمپانی DC تلقی میشد ولی این کمپانی با جسارت این پروژه را استارت زد و برخلاف انتظار توانست با بودجه ای ۱۵۰ میلیون دلاری فروش بیش از ۸۰۰ میلیونی دلار در سراسر جهان را ثبت کند واین به خودی خود یک موفقیت زود هنگام به شمار میرفت و در نهایت منجز به تمدید قسمت دوم این مجمومه توسط کمپانی دی سی شد.

بعد از اکران فیلم Capitan Marvel توسط کمپانی مارول و موفقیت های بیشمارش در گیشه حالابه بررسی سومین فیلم ابرقهرمانی با محوریت زن هستیم که در چند سال اخیر سر و صدا به پا کرده است که به ادامه داستانی دیگر پیرامون Wonder Woman خواهد پرداخت ودر سال ۲۰۲۰ شاهد اکران آن خواهیم بود.

به طور خلاصه شما در این مطلب شاهد :

  • تاریخ اکران زن شگفت انگیز ۱۹۸۴
  • تیم بازیگری فیلم Wonder Woman
  • نگاهی به قسمت اول فیلم زن شگفت انگیز
  • آخرین جزئیات منتشر شده از این فیلم
Woner woman

تاریخ اکران فیلم Wonder Woman 1984 چه زمانی است ؟

طبق آخرین گزارشات ، تاریخی که برای اکران فیلم Wonder Woman 1984 درنظر گرفته شده ۴ ژوئن ۲۰۲۰ « پنجشنبه ۱۵ خرداد سال ۱۳۹۹» است .

کدام بازیگران احتمالا در Conjuring 3 حضور دارند ؟ تیم بازیگری این فیلم :

تیم بازیگری فیلم زن شگفت انگیز ۱۹۸۴ تقریبا تفاوت زیادی را در خود نمیبیند و بازیگران اصلی فیلم تغییری پیدا نکرده اند بلکه پدرو پاسکال هم برای کامل شدن لیست بازیگران وارد این تیم شده است.

گال گدوت که در سالهای اخیر موفقیت های کاری بسیاری رو پشت سر گذاشته است و با بازی در ۴ قسمت از مجموعه Fast and Furious شناخته میشود و بعد از کنار گذاشته شدن از این فیلم به کمپانی DC همکاری بلند مدتی را طی کرده است و ۴ فیلم هم زی نظر این کمپانی به نقش آفرینی پرداخته است. از ویژگی های گدوت میتوان به مهارت نظامی او اشاره کرد که طی دو سال خدمت او زیر نظر ارتش به دست آمده است و چهره ی سینمایی او در کنار این مهارت هر کارگردانی را برای کار کردن با این بازیگر ترغیب خواهد کرد.

نگاهی به قسمت اول فیلم زن شگفت انگیز

وقتی برای اولین بار به تماشای فیلم Wonder Woman نشستم واقعا باور این موضوع برایم سخت بود که این فیلم متعلق به کمپانی DC میباشد و ارتباطی با ساخته های مارول ندارد .حال و هوای فیلم کاملا با آثار دیگر کمپانی مارول تفاوت داشت و خیلی ساده و بی عالایش داستان فیم روایت میشد . کاملا روند فیلم مشخص بود که دی سی برای بازگشت به رقابت با مارول رویه خود را عوض کرده است و به جزئیات فرعی داستان کاری ندارد فقط دوست دارد مخاطب لذت ببرد. این روش فیلمسازی را میتوان تقلید از کمپانی مارول دانست .

داستان فیلم واندر وومن در مورد سربازی است که در نزدیکی جزیره ای ناشناخته در جریان جنگ جهانی سقوط میکند و توسط زنان عجی آن جزیره نجات پیدا میکند. زنانی عجیب اب قدرت های خارق العاده در نبرد.او بعد از دیدن قدرت آنها به فکر این میفتد که با کمک پرنس دایانا که قدرت های ویژه ای دارد به جنگ پایان دهد و پرنس دیانا این امر را قبول میکند و با او همسفر میشود.

ار فیلم زن شگفت انگیز میتوان به عنوان یکی از بهترین فیلم های چند سال اخیر DC یاد کرد. که با هیجان و داستانی جذاب حتی طرفداران مارول را نیز راضی کرد و با فروش خوبی که داشت توانست دی سی را در رقابت با مارول تا حد زیادی نگه دارد . نقش گال گدوت در موفقیت این فیلم کاملا مشهود است و او را میتوان بهترین انتخاب برای بازی نقش پرنس دایانا دانست.

آخرین جزئیات منتشر شده از فیلم Wonder Woman

Wonder Woman

فیلمبرداری فیلم Wonder Woman 2 در ماه ژوئن (تیرماه ۹۷) و در داخل یا اطراف ایالت ویرجینیا/ناحیه کلمبیا (واشینگتن دی. سی) انجام شد. کریستن ویگ نقش چیتا شخصیت منفی و جذاب دنیای کامیک های DC را در این فیلم بازی خواهد کرد و همانطور که پیداست داستان حول دهه‌ی ۸۰ میلادی و جنگ سرد شوروی اتفاق خواهد افتاد.

کارگرانی این فیلم مانند قسمت قبل بر عهده پتی جنکیز میباشد و باز هم او را روی صندلی کارگردانی فیلم کمپانی برادران وارنر خواهیم دید و فیلم Wonder Woman 1984 را بر اساس فیلمنامهٔ خود جنکیز با همراهی دیوید کالاهام (نویسندهٔ Godzilla) و جف جانز (نویسندهٔ Aquaman) ساخته خواهد شد.

منبع : timecity.ir

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید