مرگ در نیل ۲۰۲۰

 ژانر جنایی 

ما قصد داریم اطلاعاتی در مورد فیلم جدیدی که از مجموعه پوآرو در دست تولید است به شما ارائه کنیم . به طور کلی شما در این مطلب شاهد

  • تاریخ اکران فیلم مرگ در نیل
  • جزئیات در مورد این فیلم
  • تریلر فیلم مرگ در نیل
  • تیم تولید و سازندگان فیلم Death on the Nile

خواهید بود .

Death on the nile

ممکن است تاکنون بارها نام پوآرو را شنیده باشید ، اما اطلاعاتی درمورد این کارآگاه نداشته باشید . « هرکول پواور » نام یک کاراگاه خیالی است که توسط نویسنده مشهور انگلیسی « آگاتا کریستی » خلق شده است .

هرکول پوارو را میتوان مشهورترین شخصیت خیالی تاریخ دانست . تاکنون بیش از ۵۰ داستان کوتاه و چیزی حدود ۳۰ داستان بلند در متن این کارآگاه بلژیکی نوشته شده و ازین حیث او رکورددار است .

دیالوگ های پوآرو و هوش و نبوغ او در کشف جرایم ، یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت اوست و همواره کتاب ها و سریال هایی که از او ساخته شده ، جزء پرفروش ترین آثار تاریخ هستند .
نخستین باری که پوارو در قالب یک تصویر به نمایش کشیده شد ، به سال ۱۹۸۹ بر میگردد که در طول ۶۰ قسمت تلویزیونی ، تبدیل یکی از پربیننده ترین سریال های تاریخ شد .

ستاره ی اصلی این سریال « دیوید سوشی » بازیگر توانمند بریتانیایی بود . او در سال ۱۹۹۱ پس از پایان مجموعه ۶۰ قسمتی اعلام کرد که دیگر در نقش هرکول پوارو جلوی دوربین نخواهد رفت ، اما در سال ۲۰۰۰ با تولید مجموعه جدید از این کاراکتر ، باری دیگر در این نقش بازی کرد و محبوبیت خود را بیش از پیش کرد .

Death on the nile 2020

در سال ۲۰۱۷ نیز یکی از داستان های رمان پوارو بازسازی شد و با تصویربرداری و کیفیت بالاتری ، با درخشش « کنت برانا » باری دیگر نام و آوازه ی این کارآگاه بر سر زبان ها افتاد .

نام این فیلم « قتل در قطار سریع و السیر شرق – Murder on the Orient » بود که یکی از بهترین فیلم های سال ۲۰۱۷ نام گذاری شد و نظرات بسیار مثبتی از سوی منتقدین دریافت کرد .
اگر تاکنون این فیلم را ندیده اید پیشنهاد میکنم حتما آنرا تماشا کنید ، چرا که امکان دارد داستان فیلم مرگ در نیل ادامه ای از این فیلم باشد .

تاریخ اکران فیلم مرگ در نیل

ابتدا قرار بود این فیلم در تاریخ ۸ نوامبر سال ۲۰۱۹ به اکران دربیاید . اما کمی بعد تاریخ اکران دیگری برای این فیلم مشخص شد که قرار بود در ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ این فیلم اکران شود . این بدین معنی بود که تاریخ اکران این فیلم و قسمت نهم جنگ ستارگان در یک زمان میفتاد ، بنابراین سازندگان تاریخ دیگری را برای این فیلم مشخص کردند تا از تداخل با مجموعه جنگ ستارگان جلوگیری کنند .

داستان فیلم مرگ در نیل در مورد چه چیزی است ؟

هنوز اطلاعات زیادی دراین مورد منتشر نشده ، اما میتوان حدس زد که پایان این عنوان ، با انچه که در کتاب اتفاق افتاده متفاوت است . همانطور که در پایان قتل در قطار سریع السیر دیدیم ، یکی از مأمورهای ایستگاه قطار به پوارو میگوید که در مصر و رود نیل قتلی اتفاق افتاده و درآنجا به او نیاز دارند .

کدام ستارگان در فیلم « مرگ در نیل » حضور دارند ؟

تاکنون حضور تعدادی از بازیگران این فیلم مشخص شده ، اما انتظار میرود در آینده ستارگان دیگری به جمع تیم بازیگری این شاهکار بپیوندند . در ادامه نام و چهره کسانی که برای همکاری در پروژه انتخاب شده اند را مشاهده میکنید .

بر اساس خبری که از سمت نشریه Deadline منتشر شده است ، تصور میشود که « تام بیتمن » نقش دوست و همکار پوارو را بازی کند که در قسمت جدید و کشور مصر اورا خواهیم دید .

تریلر فیلم مرگ در نیل ۲۰۲۰ : چه زمانی منتظر آن باشیم ؟

با توجه به تعویق افتادن تاریخ اکران این فیلم ، بعید است که تا پایان سال تریلر و یا ویدئویی از این عنوان منتشر شود ، اما به محض انتشار تریلر از سوی سازندگان ، میتوانید آنرا در همین قسمت مشاهده نمایید .

منبع : timecity.ir

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید