فیلم کوتاه «بیگانه جیغ می کشد» به لندن راه یافت

«شاهین حیدری» روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار فرهنگی سینماپارت با تشریح جزئیات ساخت فیلم کوتاه «بیگانه جیغ می کشد» و نحوه حضور این این اثر در جشنواره ،گفت: شبکه جهانی جشنواره فیلم Lift-Off، در شهرهای مختلف جهان مانند لندن، سیدنی، منچشتر، ملبورن، آمستردام، برلین، تورنتو ، توکیو، پاریس و نیویورک برگزار و این دوره آن برای نهمین دور متوالی ،۲۶ فروردین تا ۲ اردیبهشت (۱۵ تا ۲۱ آوریل) در لندن برگزار می شود.
وی یادآور شد: جشنواره Lift-Off لندن بصورت ماهانه و آنلاین برگزار و برگزیدگان جشنواره در اکران عمومی معرفی می شوند.
کارگردان این فیلم کوتاه درباره داستان این اثر آمده است: بیگانه جیغ می کشد به بحران روزمرگی می پردازد مسئله ای روحی یا فیزیولوژیک که اکثر جوامع امروز به آن مبتلا هستند. این فیلم که در ژانر تجربی ساخته شده سعی بر آن دارد تا روزمرگی را به گونه ای به مخاطب نمایش دهد که بیننده را متوجه این بحران ناخودآگاه کرده و او را به جست و جوی راهی برای از بین بردن آن ترغیب کند.
عوامل فیلم کوتاه «بیگانه جیغ می کشد» شامل شاهین حیدری (نویسنده و کارگردان)، آذر زندی (تهیه کننده)، امیرعلی حامد باقی و گلنوش انصاری (بازیگر) هستند.
فراز مدیری و گلنوش انصاری (نریتور)، گلنوش انصاری (دستیار کارگردان و برنامه ریز)، مهرداد اصفهان پور (فیلمبردار)، ایمان فراهانی (تدوین)، فراز مدیری (انتخاب لباس)، جابر انصاریان (صدابردار)، سامان شهامت (صداگذار)، آدریان پورتیا (موسیقی)، فرزام قاسمیان (مدیر تولید)، رضا اصغرزاده پارسا (ترجمه) و شاهین حیدری (طراح پوستر) دیگر عوامل این فیلم به شمار می روند.
فراهنگ ** ۹۰۱۲ ** ۱۳۵۵

انتهای پیام /*

/ سینماپارت /
منبع خبر

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید