فصل سوم سریال جهان غرب سال آینده منتشر می‌شود

خستین آنونس فصل سوم سریال مطرح “دنیای غرب” به تازگی منتشر شده تا خبر پخش این سریال در سال آینده میلادی اذهان عمومی را آماده یکی از محبوب‌ترین آثار تلویزیونی اخیر کند.

سال گذشته میلادی اهالی دوستدار سریال با نامی تازه و ایده‌ای جدید به نام “وست ورد” یا همان دنیای غرب” آشنا شدند. سریالی که با بازی خوب “آنتونی هاپکینز” و کارگردان و فیلمنامه متفاوت “جاناتان نولان” و “استیون نایت” همه را میخکوب کرد.

وست ورلد

بعد از پایان این سریال و اعلام کمپانی سازنده مبنی بر پخش فصل دوم در سال ۲۰۱۸ بسیاری از هواداران این سریال فاصله زمانی اعلام شده را بسیار زیاد دانستند، اما این روز‌ها با خبر شروع فیلمبرداری فصل دوم امید به آن‌ها بازگشته است.

داستان این مجموعهٔ تلویزیونی در یک شهر بازی وسترن خیالی در غرب آمریکا اتفاق می‌افتد که ساکنان آن را انسان‌های مصنوعی که “میزبان” نام دارند، تشکیل می‌دهند. از سوی دیگر، گروهی از انسان‌های واقعی که “تازه‌واردان” یا “مهمانان” نام دارند، با پرداخت مبالغی زیاد می‌توانند وارد محوطهٔ پارک وست‌ورلد شوند و هرکاری که مایل باشند را انجام دهند و قادر خواهند بود تا با میزبانان هرطور که می‌خواهند رفتار کنند، بدون آنکه ترسی از تلافی توسط میزبانان داشته‌باشند.

وست ورلد

در آغاز داستان با دنیایی مواجه می‌شویم که درمورد آن هیچ اطلاعاتی نداریم و هرچه داستان به جلو می‌رود پاسخ برخی سوالات را در میابیم و سوالات اساسی‌تری برای ما ایجاد می‌شود.

اساس فیلم‌نامه ربات‌هایی است که از خود هیچ اختیار و اراده‌ای ندارند و سپس داستان بر خودآگاه‌سازی و این ربات‌ها پیش می‌رود.

وست ورلد

همچنین در فیلمِ اولیه (که این سریال بر پایهٔ آن ساخته شده است) در پارک، علاوه بر دنیای غرب، دو پارک دیگر در زمان روم باستان و قرون وسطی وجود دارد؛ که جاناتان نولان در مصاحبه‌ای گفت: از این دو پارک در سریال فعلی خبری نیست؛ اما در قسمت آخر فیلم وارد پارک جدید سامورایی ورلد یا شوگان ورلد می‌شویم.

از تاریخ ۱۰ جولای امسال (۱۹ تیر) فیلمبرداری فصل دوم سریال در شهر مواب ایالت یوتا و شهر سانتا کلاریتا ایالت کالیفرنیا آغاز خواهد شد. بدون شک از شهر مواب برای فیلمبرداری بخش‌های غرب وحشی فصل دوم این سریال استفاده خواهد شد.

انتهای پیام/

/ سینما پارت /

منبع : خبرگزاری مــیزان

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید