زمان اکران هیولا‌های شگفت انگیز ۳ مشخص شد

به گزارش سینماپارت، کمپانی وارنر زمان رسمی اکران نسخه سوم از فیلم سینمایی “هیولا‌های شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها ۳” مشخص شد.

این فیلم سینمایی در حال حاضر وارد مرحله پیش تولید شده و تولید خود را از بهار سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد کرد. بر اساس کمپانی وارنر نسخه سوم هیولا‌های شگفت انگیز ۱۲ ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

زمان اکران هیولا‌های شگفت انگیز ۳ مشخص شد//////////////////////سه شنبه

توبی اممیرچی رئیس گروه وارنر بروس گفت: ما فوق العاده هیجان زده‌ایم و اعتماد به نفس داریم که نسخه سوم این فیلم فوق العاده خواهد بود. ما همه معتقدیم که این تاریخ انتشار به کمپانی و فیلمسازان اجازه می‌دهد تا بهترین محصول را به مخاطبان ارائه دهند.

این فیلم که اولین تجربهٔ فیلمنامه‌نویسی جی کی رولینگ و نشأت گرفته از کتاب او با همین نام است، به عنوان مشتق/پیش‌درآمدی بر مجموعه فیلم‌های هری پاتر بوده و اولین قسمت از یک پنج‌گانه است. رولینگ همچنین در کنار دیوید هیمن، استیو کلاوز و لایونل ویگرام، تهیه‌کنندگی فیلم را نیز بر عهده دارد. بازیگران فیلم شامل ادی ردمین، کاترین واترستون، آلیسون سودول، دن فوگلر، کالین فارل، سامانتا مورتون، ازرا میلر، کارمن اجوجو، جان ویت و ران پرلمن است. تصویربرداری فیلم در تاریخ ۱۷ اوت ۲۰۱۵ در استودیو لیوزدن وارنر برادرز آغاز شد.

زمان اکران هیولا‌های شگفت انگیز ۳ مشخص شد//////////////////////سه شنبه

اولین نمایش فیلم جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها در ۱۰ نوامبر ۲۰۱۶ در شهر نیویورک بود، و سپس در تاریخ ۱۸ نوامبر ۲۰۱۶ به صورت سه‌بعدی و آی‌مکس اکران جهانی شد. جانوران شگفت انگیز با بودجه‌ای ۱۸۰ ساخته شد و در گیشه به فروشی ۸۱۴٬۶ رسید که موفقیتی بزرگ محسوب می‌شود. جانوران شگفت انگیز جزو ده فیلم پر فروش سال ۲۰۱۶ میلادی می‌باشد.

این فیلم در هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار نامزد دو جایزه اسکار بود که در نهایت موفق شد تنها برنده جایزه اسکار بهترین طراحی لباس شود. این جایزه به کالین اتوود، طراح لباس این فیلم تعلق گرفت. همچنین این فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین طراحی صحنه نیز شد، اما این جایزه را فیلم لالا لند از آن خود کرد.

جود لاو، ادی ردمین، کاترین واترستون، آلیسون سودول، دن فوگلر، ازرا میلر، سامانتا مورتون، جن مورای، کالین فارل، جان ویت و ران پرلمن از جمله بازیگرانی هستند که در نسخه سوم فیلم هیولا‌های شگفت انگیز به ایفای نقش می‌پردازند.

منبع خبر

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید