رکورد تاریخ فروش در سینمای جهان جا به جا شد/طوفان سهمگین اونجرز در گیشه سینما


به گزارش سینماپارت، فیلم سینمایی “اونجرز-پایان بازی” در شب افتتاحیه‌ی خود در آمریکای شمالی ۶۰ میلیون دلار فروخت. این فیلم با عبور از رکورد ۵۷ میلیون دلاری فیلم جنگ ستارگان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ آمریکا در شب افتتاحیه‌ لقب گرفت.

این فیلم سینمایی تنها بعد از سه روز اکران با فروش جهانی ۳۰۹ میلیون دلاری توانست تا رتبه هفتم پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۱۹ میلادی صعود کند. انتظار می‌رود این فیلم در همان هفته اول از مرز یک میلیارد تومان فروش عبور کند.

اونجرز-پایان بازی در حال برای گذر از مرز یک میلیارد فروش تنها محصول دیگر کمپانی مارول یعنی کاپیتان مارول را پیش رو می بیند. البته اونجرز چهار اگر قصد تغییر رکورد در پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما را داشته باشد راه سختی در پیش دارد.

اونجرز چهار برای صعود به رتبه اول پرفروشترین فیلم تاریخ سینما می بایست حداقل از فروش دو میلیارد دلاری عبور کند. رکوردی که پیش از این توسط نسخه قبلی اونجرز به دست آمده بود اما همچنان تایتانیک و آواتار رتبه های اول و دوم را در اختیار دارند.

رکورد تاریخ فروش در سینمای جهان جا به جا شد/طوفان سهمگین اونجرز در گیشه سینما///////////////////شنبه

در نسخه چهارم این فیلم بازیگرانی هم‌چون رابرت داونی جونیور، جاش برولین، کریس ایوانز، جرمی رنر، کوبی اسمالدرز، بندیکت وانگ، زویی سالدانا، کارن گیلان، پام کلمنتیئف، بنیسیو دل تورو ایفای نقش می‌کنند. در جنگ ابدیت، انتقام‌جویان به نگهبانان کهکشان می‌پیوندند تا با تانوس مقابله کنند.

بعد از آن که در انتقام‌جویان: جنگ ابدیت نیمی از جمعیت دنیا به دست تانوس کشته شدند، باقی‌ماندهٔ انتقام‌جویان باید گرد هم بیایند و تلاش کنند تا در یک نبرد نهایی اقدامات تانوس را خنثی کنند.

رکورد تاریخ فروش در سینمای جهان جا به جا شد/طوفان سهمگین اونجرز در گیشه سینما///////////////////شنبه

فیلمبرداری فیلم سینمایی “انتقام جویان (اونجرز) ۴” به کارگردانی مشترک “آنتونی و جویی روسو” با بازی “رابرت داونی جونیور” در نقش “مرد آهنین” پنج ماه پیش در امریکا کلید خورد و در آستانه تابستان ۲۰۱۸ به پایان رسید.

از جمله مهم‌ترین اتفاقاتی که می‌توان در خصوص “اونجر” یا همان “انتقام جویان ۴” به آن اشاره کنیم احتمال غیبت شخصیت مطرح ابرقهرمانی جهان یعنی “مرد عنکبوتی” با بازی تام هالند است.

منبع : mizanonline.com

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید