تاریخ اکران قسمت جدید جیمز باند ، « باند ۲۵ »

 

وقتی صحبت از بهترین اکشن های تاریخ سینما میشود ، بدون شک « جیمز باند » یکی از کاندیداهای اصلی بحث است . شاهکاری که از جنبه ی موسیقی ، جلوه های ویژه ، خلاقیت و تیم سازندگی حرفه ای خودرا در یادها جاودانه کرده است .

حال در آخرین اخبار به دست آمده شاهد بازگشت این نوستالژی رویایی در سال ۲۰۲۰ هستیم . نام این عنوان « باند ۲۵ » است و به معنای ۲۵ اُمین فیلم از مجموعه جیمز باند است .

دراین مطلب قصد داریم نگاهی داشته باشیم به جزئیاتی که درساخت باند ۲۵ بوجود آمده و اطلاعاتی در مورد زمان پخش آن به شما بدهیم .

 خلاصه این مطلب

  • تاریخ اکران فیلم باند ۲۵
  • جزئیات مربوط به این فیلم
  • تریلر فیلم Bond 25
  • و تاریخچه ی شروع مجموعه « جیمز باند »
bond 25 release date

تاریخ اکران فیلم باند ۲۵ چه زمانی است ؟

طبق آخرین گزارشات ، تاریخی که برای اکران این فیلم درنظر گرفته شده ۸ آپریل ۲۰۲۰ « چهارشنبه ۲۰ فروردین ۹۹ » است .

چه کسی کارگردانی « باند ۲۵ » را به عهده دارد ؟

تیم تولید و سازندگان مجموعه جیمز باند ، « کری فوکوناگا » کارگردان موفق و توانمند آمریکایی را برای این پروژه درنظر گرفته اند .

از جمله آثاری که فوکوناگا کارگردانی کرده میتوان « Sin Nombre و Jane Eyre » را نام برد . هم چنین او کارگردانی ۸ قسمت نخست سریال « کارآگاه واقعی – True Detective » را در کارنامه ی خود دارد .

کدام بازیگران در باند ۲۵ حضور دارند ؟ تیم بازیگری این فیلم :

میتوان گفت تمام بازیگرانی که فوکاناگا برای تکمیل تیم خود نیاز داشته انتخاب شده اند و در این بین چهره های موفقی به چشم میخورد .

با توجه به لیستی که از بازیگران فیلم باند ۲۵ منتشر شده ، انتظار میرود که این فیلم یکی از بهترین اکشن های سال ۲۰۲۰ باشد . حساسیت زیادی برای انتخاب کاراکترها در این فیلم وجود دارد و حال میبینیم که توانمند ترین بازیگران سالهای گذشته سینما ، برای ایفای نقش در این عنوان درکنار هم جمع شده اند .

همچنین لازم به ذکر است که این پنجمین باری است که « دَنیِل کِرِیگ » نقش اصلی فیلم « جیمز باند » را بازی میکند .

تاریخچه ی جیمز باند : از کجا شروع شد ؟

جیمز باند نام یک مأمور مخفی M.I.6 است که پایه و اساس خیالی دارد . مجموعه فیلم های جیمز باند نیز برهمین اساس ساخته شده اند .

خالق و سازنده جیمز باند یعنی « ایان فِلمینگ » باند را با کد ۰۰۷ رمزگذاری کرده بود .

جیمز باند یکی از پرآوازه ترین شخصیت های خیالی در طول تاریخ سینما است و با ۲۴ عنوان اختصاصی ، رکوردی را به نام خود ثبت کرده است . در ابتدا داستان های این مجموعه بر اساس کتاب هایی که یان فلمینگ نگاره میکرد ساخته میشد ، اما بعد ها کم کم داستان های مستقل این کاراکتر مسیر خود را از کتاب جدا کرد .

نخستین فیلمی که ازاین مجموعه تولید شد ، به سال ۱۹۵۴ باز میگردد که داستان فیلم از روی « کازینو رویال » اقتباس گرفته شد . نقش اصلی فیلم را بازیگر موفق آمریکایی « بری نیلسون » ایفا کرد که توانست موفقیت زیادی را برای مجموعه به ارمغان بیاورد .

از سال ۱۹۵۴ تا کنون ، ۲۴ فیلم در مورد این کاراکتر ساخته شده که آخرین آنها به سال ۲۰۱۵ و « جیمز باند : اسپکتر » باز میگردد . در آخرین قسمت از این فیلم دیدیم که نامه‌ای عجیب از گذشته به دست جیمز باند میرسد واو را به مأموریتی خطرناک در مکزیکو سیتی و سپس رم می‌فرستد، جایی که او با لوسیا سیارا « مونیکا بلوچی » ، بیوه زیبا و دست‌نیافتنی یک جنایتکار مشهور آشنا می‌شود .

حال شاهد هستیم که ۲۵ اُمین عنوان ازاین مجموعه با نام انحصاری « باند ۲۵ » بعد از ۵ سال به سینما باز میگردد و بدون شک تبدیل به یکی از بهترین فیلم های ۲۰۲۰ میشود .


منبع : timecity.ir

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید