بازگشت تئاتر به روال عادی اجراها

به گزارش روز جمعه سینماپارت، این هفته از ۳۱ فروردین‌ماه تا ۶ اردیبهشت ماه اجراهای بسیاری به صحنه خواهند رفت و تعداد محدود تا پایان هفته صحنه را ترک می‌کنند اما درکل تعداد اجراهای شهر تهران قابل توجه است.

** نمایش‌هایی که این هفته به صحنه می‌روند
– نمایش «درستکارترین قاتل دنیا» به کارگردانی علی رضائی و نویسندگی افشین هاشمی اجرای خود را از اول اردیبهشت‌ماه آغاز و تا پانزدهم همین ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۴۰ دقیقه در موسسه فرهنگی هنری گندم ادامه خواهد داد.
– نمایش «قاسم آباد» به نویسندگی و کارگردانی پوریا گلستانی از اول تا ۲۳ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا خواهد داشت.
– نمایش «مصاحبه» نوشته جویس کرول اوتس به کارگردانی سید محمدرضا فهمیزی ۲ تا ۱۱ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۴۵ دقیقه در فرهنگسرای ارسباران به خواهد رفت.
– نمایش «شکاف کوچک در استخوان» به نویسندگی مهلا مازندرانی و همایون ظفرپور و کارگردانی همایون ظفرپور از ۳۱ فروردین‌ماه آغاز و تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه دیوار چهارم ادامه خواهد داشت.
– نمایش «نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی» به نویسندگی و کارگردانی سهراب حسینی از ۱ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا خواهد داشت.

** نمایش‌هایی که اجرای خود ادامه می‌دهند
– نمایش «دد» به نویسندگی و کارگردانی حمید خرّم تا ۸ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.
– نمایش «هفت دقیقه» نوشته استفانو ماسینی به کارگردانی آرش عباسی تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۹ در تالار حافظ اجرا می‌شود.
– نمایش «رویای کودکانه» به نویسندگی و کارگردانی سیروس سپهری تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در پردیس تئاتر تهران به نمایش در می‌آید.
– نمایش «کد» به کارگردانی سعید هوشیارپی تا ۱۱ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه می‌رود.
– نمایش «ملاقات» نوشته فریدریش دورنمات به طراحی و کارگردانی پارسا پیروزفر تا ۱۳ اردیبهشت‌‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۱۲۰ دقیقه در سالن اصلی تئاترشهر اجرا می‌شود.
– نمایش «دزد واقعی کیه؟» به کارگردانی «محمد محب الهی» و نویسندگی علی شیری (برداشتی آزاد از نمایشنامه همه دزدها که دزد نیستند) تا ۱۳ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه شانو به نمایش در می‌آید.
– نمایش «سیمین و فرزان» به نویسندگی و کارگردانی فهیمه عابدینی تا ۱۳ اردیبهشت‌‌ماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۴۰ دقیقه در سالن قشقایی تئاترشهر به صحنه می‌رود.
– نمایش «جنوب از شمال غربی» به نویسندگی ایوب آقاخانی و کارگردانی فرهاد باقری تا ۱۳ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۸۰ دقیقه در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود.
– نمایش «سیزده» به نویسندگی و کارگردانی مهدی کوشکی تا ۱۳ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۱:۴۵ به مدت ۱۲۰ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به نمایش در می‌آید.
– نمایش «آی راک» به نویسندگی سهند خیرآبادی و کارگردانی محمد نیازی تا ۱۳ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ در تماشاخانه ملک به صحنه می‌رود.
– نمایش «بی صدایی» به کارگردانی آزاده شاهمیری و نویسندگی سهیل امیرشریفی و آزاده شاهمیری تا ۱۳ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۵۵ دقیقه در سالن سایه تئاترشهر اجرا می‌شود.
– نمایش «سیاست سوختن شربت خانه» به کارگردانی آماندا آزاد و نویسندگی حامد اسلامی تا ۱۳ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه دیوار چهارم به نمایش در می‌آید.
– نمایش «تهران بزرگ» به نویسندگی و کارگردانی علی جعفری تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۵ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه می‌رود.
– نمایش «زن هستم» به نویسندگی و کارگردانی صنم سرمد تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.
– نمایش «غلامرضا لبخندی» به نویسندگی و کارگردانی کهبد تاراج تا ۱۷ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۷۵ دقیقه در سالن استاد سمندریان ایرانشهر به نمایش در می‌آید.
– نمایش «اکوان دیو» به نویسندگی و کارگردانی عباس عبدالله زاده تا ۱۷ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در ایرانشهر به صحنه می‌رود.
– نمایش «یک ساعت آرامش» نوشته فلوریان زلر به کارگردانی سید جواد روشن تا ۱۸ اردیبهشت‌ماه‎ هر شب ساعت ۱۹:۴۵ به مدت ۷۵ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود.
– نمایش «پروانه و یوغ» نوشته محمد چرمشیر و طراحی و کارگردانی جواد محمدپور تا ۱۸ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۸۵ دقیقه در تالار حافظ به نمایش در می‌آید.
– نمایش «برای خرید که نباید پول داد» نوشته داریو فو و به کارگردانی مهدی ارجمند تا ۲۰ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۴۵ به مدت ۶۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.
– نمایش «داستان‌های پزشک محبوب من» نوشته آنتوان چخوف به کارگردانی میکاییل شهرستانی تا ۲۰ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.
– نمایش «دوست واقعی من تیرکس» به نویسندگی و کارگردانی نیما بیگلریان تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۴۵ دقیقه در فرهنگسرای ملل به نمایش در می‌آید.
– نمایش «اکتورز استودیو» به نویسندگی و کارگردانی افشین واعظی تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه در تماشاخانه ملک به صحنه می‌رود.
– نمایش «خونمون تماشاخونست» به کارگردانی ریحانه باغبادی و نویسندگی امیرحسین انصافی تا ۲۷ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در تالار محراب اجرا می‌شود.
– نمایش «صد در صد» نوشته مارکس لید و طراحی و کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۹۰ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.
– نمایش «سرزمین تهی سران» به نویسندگی و کارگردانی روزبه اختری تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۲:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه در مجموعه تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه می‌رود.

** نمایش‌هایی که صحنه را ترک می‌کنند
– نمایش «مرده خور» به کارگردانی یاشار رازپوش و نویسندگی عباس نوری زاده تا ۳۱ فروردین‌ماه ۱۹:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.
– نمایش «سوکاریس» به نویسندگی عباس عبدالله زاده به کارگردانی امیر رئیسیان تا ۳۱ فروردین‌ماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۵ دقیقه در تماشاخانه دیوار چهارم به نمایش در می‌آید.
– نمایش «شبی بیرون از خانه» نوشته هارولد پینتر به کارگردانی محمد حسینی تا ۳۱ فروردین‌ماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.
– نمایش «شهرت» نوشته آنتوان چخوف و نیل سایمون و کارگردانی شهروز دل افکار تا ۱ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.
– نمایش «زایش» به نویسندگی و کارگردانی امیرمهدی غرشی تا ۲ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۵۰ دقیقه در سالن کوچک تالار مولوی به نمایش در می‌آید.
– نمایش «مکبث» به نویسندگی و کارگردانی امیر دژاکام تا ۲ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۰ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.
– نمایش «لک‌لک‌های حقیقی» به کارگردانی نوشین مسعودیان و محمدرضا رادمند و نویسندگی محمدرضا رادمند تا ۳ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۱۱۰ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی اجرا می‌شود.
– نمایش «در انتظار گودو» نوشته ساموئل بکت به کارگردانی امیر حسین جوانی تا ۳ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.
– نمایش «حافظ خلوت نشین تو را می‌خواند» به نویسندگی و کارگردانی مهدی صفار تا ۴ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۵ دقیقه درر تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه می‌رود.
– نمایش «کمدی سیاه» نوشته پیتر شفر به کارگردانی دانیال شهریاری تا ۶ اردیبهشت‌‌ماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۷۰ دقیقه در فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.
– اپرای «عروسکی عشق» به نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب‌پور تا ۶ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۱۱۰ دقیقه در تالار فردوسی به نمایش در می‌آید.
– نمایش «ورود اضطراری» به کارگردانی آرمین یاری و نویسندگی زهرا موسوی تا ۶ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه می‌رود.
– نمایش «هفت نفرت انگیز» به کارگردانی علی رویگری و نویسندگی سینا جوهریان تا ۶ اردیبهشت‌ماه هر شب در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۰ به مدت ۴۰ دقیقه در مجموعه پدرخوانده اجرا می‌شود.
– نمایش «به فرمان من» به کارگردانی حسن اسدی و نویسندگی مجید امامی تا ۶ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به نمایش در می‌آید.
– نمایش «مثل خاراندن یک زخم پس از خوب شدن» به نویسندگی و کارگردانی فرانک فروتن تا ۶ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.
– نمایش «سقراط» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی تا ۶ اردیبهشت‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت در تالار وحدت اجرا می‌شود.
فراهنگ ** ۷۵۶۱ ** ۹۰۵۳

انتهای پیام /*

/ سینماپارت /
منبع خبر

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید