اسکارلت جوهانسون: “شاید در آینده در زمینه سیاست بیشتر فعالیت کنم.”

نظرتان در مورد اسکارلت جوهانسون در سمت ریاست‌ جمهوری چیست؟

با این‌که در حال حاضر جوهانسون فعالیت سیاسی زیادی ندارد، اما در مصاحبه‌ای گفت که احتمال دارد در آینده‌ای نزدیک کمپین سیاسی خود را راه بیندازد.
در این مصاحبه جوهانسون در جواب این سوال که آیا فعالیت‌های سیاسی او اشتیاق او برای فعالیت‌های دیگر را بیشتر نکرده است، گفت:

“به نظر من بیشترین تاثیر را می‌توان از راه فعالیت‌های سیاسی محلی داشت. شاید در آینده دلم بخواهد در این زمینه فعالیت کنم، اما الان نه.”

جوهانسون وقتی این مصاحبه را انجام داد که هنوز فیلم «اونجرز: پایان بازی»، بیست و دومین فیلم کمپانی دنیای سینمایی مارول، را در سینما ندیده بود. او در این‌باره گفت:

“امیدوارم پایان آن، تجربه رضایت‌بخشی برای بیننده‌ها باشد. حسی تلخ‌ و شیرین.”

علی‌رغم مدت طولانی فیلم، سه ساعت و یک دقیقه آن، از نظر جوهانسون بیننده‌ها مشکلی با مدت طولانی آن نخواهند داشت:

“به نظر من طرفداران این فیلم از سه ساعت آن لذت خواهند برد. به یاد ندارم که مدت زمان «جنگ ابدیت» دقیقا چقدر بود، اما فکر می‌کنم حدود همین سه ساعت بود. اما داستان آن آنقدر هیجان‌انگیز و گیرا بود که گذر زمان اصلا حس نمی‌شد.”

از آن‌جایی که کمپانی دیزنی و مارول هنوز رسما خبر ساخت فیلمی در مورد شخصیت بلک ویدو را اعلام نکرده‌اند، جوهانسون نمی‌توانست جزییاتی در مورد آن را با ما در میان بگذارد. با همه این‌‌ها چرا فیلم بلک ویدو زودتر از این‌ها ساخته نشد؟

“به نظر من هر اتفاقی در زمان مناسبش می‌افتد. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که الان بیشتر از همیشه این شخصیت را درک می‌کنم. هر نسخه دیگری از این شخصیت را که در آینده ببینید، بهتر از همیشه خواهد بود.”

اسکارلت جوهانسون اولین مهمان برنامه رادیویی The Big Ticket در شبکه رادیویی IHeartRadio بود.
این مطلب از نوشته مارک مالکین در سایت ورایتی گرفته شده است.

/ سینما پارت /

منبـع : بـلـاگ نـمـاوا

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید